Kontakter - Konferanser - Visit Østfold

Bestill din konferanse eller event

Et knippe fantastiske leverandører med kompetanse innen gjennomføring og leveranse til konferanser, møter og events. De leverer kvalitet og service i alle ledd, og er oppdatert på de beste mulighetene for ditt arrangement.

DMC, events, aktiviteter og transport

  • SYD:VENT 928 55 956// post@sydvent.no 
    • Storm Event Syd:  920 55 283 // petter@bjorge.no
    • Modul Event & Conference: 928 55 956 // tor@modulevent.no
    • Havsalt Event: 408 58 540 // simen@havsalt.no
  • Visit Fredrikstad & Hvaler - konferanseavd: 41 46 63 37 // caroline@visitfredrikstadhvaler.com
  • Halden Turist - kurs & konferanse: 69 19 09 80 // info@visitHalden.com
  • Reise og Konferanseservice: 99 52 37 80 // post@reiseogkonferanseservice.no
  • Nettbuss Østfold: 917 32 977 // steinar.Svendsen@nettbuss.no

 

Underholdning

  • Alexander Hermansen: 911 64 641 // post@alexanderhermansen.no
  • Gull og Grønne // Roger Amundsen // 971 15 773 // greyline@frisurf.no
  • Henning Kvitnes // Rocksportbooking // 958 37 607 // reidun@rocksportbooking.com

 

Fredrikstad og Hvaler:

  • Båthuset scene: 950 10 900 // post@bathusetscene.no
  • Forsvarsbygg: 40 43 52 61 // rita.trondsen.walter@forsvarsbygg.no
  • Gamlebyen Hotell: 400 53 909 // post@gamlebyenhotell.no
  • Litteraturhuset Fredrikstad: 90 80 80 21 // wenche@litthusfred.no
  • Modul Event & Conference: 928 55 956 // tor@modulevent.no
  • Quality Hotel Fredrikstad: 69 39 30 00 // q.fredrikstad@choice.no
  • Scandic City Hotel Fredrikstad: 69 38 56 00 // madelein@hotelcity.no // rune@hotelcity.no
  • Storm Event Syd: 920 55 283 // petter@bjorge.no
  • Restaurant Slippen: 99 46 99 88 // post@restaurantslippen.no
  • Nøisom Craft: 461 715 17 // paalwpettersen@gmail.com
  • Hankø Fjordhotell & Spa: 68 38 28 50 // booking@hankohotell.no

 

Halden:

  • Fredriksten Hotell: 69 02 10 10 // post@fredrikstenhotell.no
  • Thon Hotel Halden: 69 21 33 00 // halden@thonhotels.no
  • Smart Simulation / Nordic Media Lab: 907 75 164 // tab@nmlab.no
  • Østgaard: 97718670 // 90195090 // nina@garder.no

 

Indre Østfold:

  • Joval Events: 93 23 89 93 // reidar@joval.no
  • Risen Grotte: 93 23 89 91 // post@risengrotte.no
  • Rømskog Spa & Resort: 69 00 25 80 // booking@romskogspa.no
  • Rudskogen Motorsenter: 69 22 68 10 // post@rudskogen.no
  • OnTrack Event- avd. Rudskogen Motorsenter // 22 08 00 60 // lene@rudskogen.no

Moss:

  • Hotell Refsnes Gods: 69 27 83 00 // trine.rygg@refsnesgods.no
  • Støtvig Hotel:  69 23 61 00 // kristina.polanscak@stotvighotel.com
  • Havsalt Event: 408 58 540 // simen@havsalt.no
  • Jeløy Radio: 69 24 60 00 // kirsti.albert@telenor.com
  • Vestre Kjærnes Gård: 91 72 88 19 // per@kjaernes.no

 

Sarpsborg:

  • Festiviteten Spisestuer: 69 13 30 00 // festiviteten@festivitetensarpsborg.no
  • Inspiria science center: 69 13 93 00 // beate.kopp.kleiven@inspiria.no
  • Quality Hotel Sarpsborg: 69 10 15 55 // booking.sarpsborg@choice.no
  • Sarpsborg Bowlingsenter: 69 13 05 50 // thb@sarpsborg-bowling.no
  • Scandic Hotel Sarpsborg:915 48 019// tron.bjornli@scandichotels.no
  • Hafslund Konferansesenter: 469 06 609 // mona.nannos@hafslund.no

Visit selskapene

Visit Fredrikstad & Hvaler
69 30 46 00 / caroline@visitfredrikstadhvaler.com

 

Halden Turist

69 19 09 80 / info@visithalden.com

 

Visit Indre Østfold

69 87 87 17 / post@visitindre.no

 

iSarpsborg
69 13 00 70 / info@isarpsborg.com

Cookies

Visitoestfold.com bruker cookies, som er en liten tekstfil/informasjonskapsel som lagres av nettleseren din. Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Les mer om vår bruk av cookies her.

Godta