Om oss - Fredrikstad & Hvaler - Visit Østfold

Visit Fredrikstad & Hvaler

Visit Fredrikstad & Hvaler er et selskap som skal utvikle, markedsføre og selge Fredrikstad og Hvaler som reisemål og handelsby. Selskapet ble stiftet i november 2003 og har pr. i dag 7 fast ansatte. Vi driver turistkontoret i Gamlebyen og gjestehavna på brygga i sentrum.

Aksjeselskapet Visit Fredrikstad & Hvaler er eid av hhv Fredrikstad kommune, Hvaler Kommune, handelsnæringen i Fredrikstad sentrum og de største reiselivsaktørene i Fredrikstad. Selskapet er organisert i følgende avdelinger; turistkontor, gjestehavn, incomingavdeling og prosjektavdeling. Daglig leder for Visit Fredrikstad & Hvaler AS er Maya Nielsen.

Org. nr. 986 226 443

Ansatte

Maya Nielsen
Ansatte
Photo: Visit Fredrikstad & Hvaler
Caroline M Pettersen
Caroline M Pettersen
Photo: Visit Fredrikstad & Hvaler

Daglig leder

Maya Nielsen

maya@visitfredrikstadhvaler.com

Mobil: 95 83 22 33

Salgsansvarlig

Caroline M Pettersen

caroline@visitfredrikstadhvaler.com

Mobil: 414 66 337

Liv Skjelbred
Ansatte
Photo: Visit Fredrikstad & Hvaler
Tove Bergseng
Ansatte
Photo: Visit Fredrikstad & Hvaler

Regnskapsansvarlig

Liv Skjelbred

liv@visitfredrikstadhvaler.com
Mobil: 402 01 011

Turistkontorleder

Tove Bergseng

tove@visitfredrikstadhvaler.com
Mobil: 95 27 69 69

 
 
Renate Jacobsen
Ansatte
Photo: Visit Fredrikstad & Hvaler
 
Margit Tangen
Ansatte
Photo: Visit Fredrikstad & Hvaler

Produktansvarlig

Renate Jacobsen

renate@visitfredrikstadhvaler.com
Mobil: 99 49 18 36

 

Web- og kommunikasjonsansvarlig

Margit Tangen

margit@visitfredrikstadhvaler.com
Mobil: 900 16 595

 
 

Web- og kommunikasjon

Hedda Takle

hedda@visitfredrikstadhvaler.com
Mobil: 91 82 93 94

 

 

 

 

 

Visit Fredrikstad & Hvaler

Kirkegaten 31B

1632 Gamle Fredrikstad

Telefon 69 30 46 00 

info@visitfredrikstadhvaler.com

Gamlebyopplevelser

Gatelangs

Anne Lise Forsberg

Terje Høili Eiendom

Torvbyen Senterforening

Aberdeen Cityterminalen

Strandcafeen - Hvaler

Gamlebyen Handelsforening

Cookies

Visitoestfold.com bruker cookies, som er en liten tekstfil/informasjonskapsel som lagres av nettleseren din. Fortsett å bruke siden som normalt dersom du godtar dette. Les mer om vår bruk av cookies her.

Godta